Osiedle Tawułkowa

Cicho i blisko. Osiedle Tawułkowa, zrealizowane w formie 42 domków bliźniaków, łączy w sobie dwie najważniejsze w Warszawie zalety: spokojną okolicę i łatwy dojazd w praktycznie każde miejsce metropolii.

Przede wszystkim: osiedle Tawułkowa to kameralna zabudowa, która zapewnia mieszkańcom dostęp do licznych wygód i atrakcyjnej okolicy. Same domki to zabudowa bliźniacza z dwoma mieszkaniami w każdym bliźniaku. Mieszkania na parterach mają ogródki, a mieszkania na piętrze poddasza. Poddasza są zaprojektowane tak, że posiadają łazienkę i miejsce na aneks kuchenny, co sprawia, że mogą funkcjonować jako oddzielne mieszkania, a ich otwarta przestrzeń robi naprawdę duże wrażenie. Całość spina estetyczna elewacja w odcieniach szarości z grafitowej barwy dachami, oknami i parapetami. Do każdego z mieszkań przypisane są dwa miejsca parkingowe.

Lokalizacja osiedla ucieszy zarówno tych, którzy codziennie dojeżdżają do Warszawy do pracy, jak i tych, którzy często wyjeżdżają poza miasto – tak samochodami, jak komunikacją publiczną. Blisko osiedla znajduje się duża liczba ścieżek rowerowych, a zarazem (ale poza obszarem głośnego natężenia dźwięku) linii kolejowych oraz autobusowych. W rejonie stacji PKP Miedzeszyn (cztery minuty jazdy samochodem od osiedla) zaplanowany został parking „Parkuj i jedź”, przeznaczony na 130 aut. Wartość nieruchomości podnosi również trasa mostu Południowego, który od 2020 roku stał się częścią Południowej Obwodnicy Warszawy. Do samego mostu  można dojechać w dziewięć minut, zaś do węzła komunikacyjnego, prowadzącego na obwodnicę, z osiedla jest zaledwie 2 km. A wszystko to w obszarze zabudowy jedno- i wielorodzinnej, o kilometrowym promieniu, w okolicy bogatej w lasy sosnowe, dobrze skomunikowanej i, jak na stołeczne warunki, z niskim natężeniem ruchu. Tak, tutaj korki nie są dużym problemem.

Najważniejsze cechy osiedla „Tawułkowa”:
– 77 m2 mieszkania na parterze + ok. 70 m2 ogródka,
– 158 m2 na piętrze i  poddaszu
– minimalny odstęp między budynkami: 11 metrów,
– 3 kondygnacje w każdym obiekcie,
– 21 budynków, podzielone na 42 domki zabudowy bliźniaczej,
– 2 miejsca parkingowe przypisane do każdego mieszkania.

Znajdź idealne mieszkanie dla siebie

Zapraszamy do oglądania mieszkań.

WSZYSTKIE BUDYNKI ZREALIZOWANE

Poniżej znajduje się tabela. Klikając na przycisk pokaż rzut dowiesz się szczegółów dotyczących mieszkania.

Mieszkania na parterze

Dostępne

Zarezerwowane

Sprzedane

Mieszkania na piętrze

Dostępne

Zarezerwowane

Sprzedane

Zdjęcia osiedla

W sprzedaży mieszkania:

– parter 77 m2 + ogródek + 2 miejsca postojowe gratis – cena 639 000 zł

– piętro + poddasze 158 m2 + 2 miejsca postojowe gratis – cena 699 000 zł